• 5700 Gyula, Sándorhegy 2
  • Telefon/Fax: 66/562-270, 66/463-540

Aktualitások

Previous Next

Isten szolgája, Bálint Sándor

A Szeged-Csanádi Egyházmegye hagyományteremtő céllal versenyt hirdetett általános és középiskolás tanulók számára.

A versenyre csapatok jelentkezését várták, így iskolánk, kollégiumunk diákjai, a Dér testvérek (Dér Viola, Dér Jázmin, Dér Bence) vállalták, hogy új ismeretekkel gazdagodjanak.
A feladatok során a diákok megismerkedtek Bálint Sándor hitvalló életének példájával, szellemi örökségével. Elsőként egy kreatív projekt munkát, prezentációt kellett készíteni, majd egy játékos feladat megoldására került sor. Az eddig szerzett pontszámok alapján iskolánk csapata bekerült a döntőbe, amelyet 2021. május 10-én tartanak meg Szegeden. Izgatottan és lázas készülődéssel várjuk a megmérettetést, ahol az 5 legjobban teljesítő középiskolai csapat között alakul ki a végső sorrend.

Györfi-Tóth Emese
felkészítő pedagógus

  

Kövess minket