• 5700 Gyula, Sándorhegy 2
  • Telefon/Fax: 66/562-270, 66/463-540

Aktualitások

Previous Next

24 órás vetélkedő

Több év kihagyása után ismét megrendezésre került városunkban a 24 órás vetélkedő.

A gyulai középiskolások különböző játékos, ügyességi, feladatokon keresztül ismerhették meg egymást.

Iskolánk csapata már az előzetes feladatok megoldásában is nagy lelkesedést mutattak, ami csak tovább fokozódott a vetélkedő napján. Öröm volt látni, hogy milyen kreatívak diákjaink.

A 24 óra nagyon hosszú, főleg ha éjjel kell 1000db puzzlet kirakni, vagy éppen hajnalban kolbászt tölteni, miközben a csapatunk másik fele épp gyűjtögetett újságpapírból őszi ruhakollekciót tervezett. Mindezek ellenére minden feladatban becsülettel helytálltunk.

Kiemelném még, hogy már a vetélkedő megkezdéskor külön tapsot kapott a Göndöcsös diáksereg, mert olyan szép számban jelenünk meg, hogy a kevesebb létszámmal érkező iskoláknak is a mi tanulóink tudtak segíteni.

Több éve vártunk már az első helyezésre, mivel mindig pár pont lemaradásával második helyezést ért el iskolánk. Az összetartás, az egymásra figyelés és a 24 órán át tartó kellő fegyelmezettség meghozta gyümölcsét.

  

Kövess minket